+48 533 334 046

Bądź na bieżąco!

Cars Finder

cars finder tarnów

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem jednego z największych domów aukcyjnych w USA – IAAI i zajmujemy się importem na polski rynek samochodów z USA i Kanady.

Marzy Ci się podróżowanie amerykańskim autem kultowym typu Oldtimer z lat siedemdziesiątych czy legendarnym autem sportowym np. Chevrolet Camaro albo potężnym, typowo amerykańskim SUV- em np. Cadillac Escalade, a może Pickup-em typu Ford F150? Chyba, że wolisz auta producentów amerykańskich lub innych, niedostępne w Europie, takie jak
np. Acura, amerykańska marka Hondy? A może wybierasz współczesne pojazdy luksusowe znanych światowych producentów jak np. Mercedes, Lexus, czy BMW serii X. Dla nas to nic trudnego. 

TY wybierasz, a my spełniamy Twoje motoryzacyjne marzenia.

W Cars Finders znamy i kochamy auta...

… a dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak działać na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. 

Naszym Klientom zapewniamy wsparcie na każdym etapie sprowadzania samochodu i gwarantujemy pełne bezpieczeństwo prowadzonych transakcji. Do swojej dyspozycji mamy samochody zgromadzone w ośmiu magazynach zlokalizowanych na wschodnim i zachodnim wybrzeżu USA oraz Kanadzie. Pomagamy w transporcie wybranego auta do Polski, odprawie celno-skarbowej oraz rejestracji pojazdu na terenie kraju. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów oraz w przeprowadzeniu przeglądów technicznych i wymianie tablic rejestracyjnych.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Cars Finder
- autoryzowany przedstawiciel IAAI w Tarnowie?

1

pomagamy znaleźć samochód, jakiego poszukujesz

2

sprawdzamy historię serwisową oraz wypadkową pojazdu

3

oferujemy zakup wskazanego samochodu na aukcjach firm ubezpieczeniowych

4

zapewniamy kompleksowy transport pojazdu z USA oraz Kanady *

5

przeprowadzamy odprawy i opłaty celne samochodu

6

posiadamy własny magazyn na terenie Niemiec, dlatego samochody sprowadzane za pomocą naszej firmy już po kilku dniach ruszają do Polski

7

pomagamy w naprawie oraz dostosowaniu auta do wymogów europejskich w naszym warsztacie na życzenie Klienta

8

jesteśmy elastyczni, a oferowane usługi dopasowujemy do oczekiwań i wymagań Klientów

*od transportu lądowego, poprzez fracht morski, aż do przywiezienia samochodu ze Stanów Zjednoczonych i Kanady pod wskazany adres do Tarnowa i okolic lub dowolnego miejsca w Polsce.